Image
Address
Sold Date
Property Type
Configuration
Price
12803 120th Street Ct E, Puyallup, WA 98374
Single Family Home
3 Beds2 Baths1,762 SqFt
$ 640,000 $ 640,000
Heaton Dainard, LLC • James Dainard

8784 NW Holly RD, Bremerton, WA 98312
Single Family Home
3 Beds2.5 Baths2,334 SqFt
$ 630,000 $ 630,000
Better Properties Gig Harbor • Shari Evans

2131 62nd PL SE, Auburn, WA 98092
Single Family Home
3 Beds2.5 Baths1,648 SqFt
$ 615,000 $ 629,950 2.4%
Real Broker LLC • Joren Johnson

1332 W Pioneer AVE, Puyallup, WA 98371
Single Family Home
3 Beds2.75 Baths1,748 SqFt
$ 594,950 $ 599,950 0.8%
Dove Realty, Inc. • Hoai Nguyen

20121 SE 304th ST, Kent, WA 98042
Manufactured Home
3 Beds2.75 Baths1,947 SqFt
$ 555,000 $ 549,950 0.9%
RE/MAX Select Real Estate • Mike Severeid

11416 231st Avenue Ct E, Buckley, WA 98321
Single Family Home
3 Beds2.5 Baths1,816 SqFt
$ 545,000 $ 519,950 4.8%
Best Choice Realty LLC • Stacie Shelton

391 25th AVE, Milton, WA 98354
Single Family Home
4 Beds2.5 Baths2,024 SqFt
$ 489,950 $ 489,950
RE/MAX Select Real Estate • Mike Severeid

5126 Evan CT SE, Auburn, WA 98092
Condo
4 Beds2.5 Baths2,235 SqFt
$ 475,000 $ 475,000
Redfin Corp. • Sena Johnston

14624 E 119th Avenue Ct, Puyallup, WA 98374
Single Family Home
3 Beds1.75 Baths1,316 SqFt
$ 440,000 $ 440,000
CENTURY 21 North Homes Realty • Nickolaus Howry

16207 120th AVE E, Puyallup, WA 98374
Single Family Home
3 Beds1.75 Baths1,188 SqFt
$ 437,000 $ 427,000 2.3%
eXp Realty • Cory Thompson

1115 Rhoton CT NW, Yelm, WA 98597
Single Family Home
3 Beds1 Bath984 SqFt
$ 385,000 $ 400,000 3.8%
Gateway Real Estate • Debi Michael

219 N Dennis ST, Ellensburg, WA 98926
Single Family Home
2 Beds1 Bath1,212 SqFt
$ 365,000 $ 350,000 4.3%
Windermere R. E. Ellensburg • Danielle LaHaie

14215 Pita LN NE #Lot C, Bainbridge Island, WA 98110
Vacant Land
1.69 Acres
$ 320,000 $ 329,000 2.7%
Windermere RE Bainbridge • Cheryl A. Mauer

240 S 152nd ST #T106, Burien, WA 98148
Condo
2 Beds1.5 Baths1,041 SqFt
$ 235,000 $ 235,000
RE/MAX Select Real Estate • Mike Severeid